Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT][Bug] Jak Zrobic Misje Na Konia Od 2 Do 10 Bez Czekania 24H!


CCM2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam hciałem wam pszedstawic bug na misje

konia od 2 do 10 poziomu bug polega na tym rze[/siz

po zrobien iu 1 misji jedziemy do m2! Tam jedem

y do potaru do m3 ! Potem pszejeszdzamy [color000FF"]przez portat

do m3 i tam a

do m1 robimy misje czyli jeścimy do punktuw i potem

jak wrucimy d o stajennego nie akceptujemy czy misja

sie udala czy [GF/] ! Jedzoemyy

poczym jak misja sie nie uda la to wracamy do staje nnego[/ze]

i robimy to co napiszalem wczesiniej a jak sie [colorFF"]udala to jedziemy do m2 i mozemy robic [/olor]misje odrazu!!!

LICZE NA + I 5!!!!!1!11!1111

 

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORUM BEZ ZKODY MOJEJ !

 

JAK NOBIE NIE ROZUMIERZ TO NIE DAWAJ - !11!!!1111!1!1 qhsywuqhdxuqhwoeifhdw 9s8 *!WU D(QWPhed UWE HDIWE HFQOWEY *)#@ E)(UW NOOBIE JEBANY!!!111

Daj mi + :D

Opublikowano

Witam hciałem wam pszedstawic bug na misje

konia od 2 do 10 poziomu bug polega na tym rze[/siz

po zrobieniu 1 misji jedziemy do m2! Tam jedem

y do potaru do m3 ! Potem pszejeszdzamy [color000FF"]przez portat

do m3 i tam akceptujemy misje z celami potem wracamy[/colr]

do m1 robimy misje czyli jeścimy do punktuw i potem

jak wrucimy do stajennego nie akceptujemy czy misja

sie udala czy nie! Jedzoemy potem do m3 i tam akceptujemy

poczym jak misja sie nie udala to wracamy do stajennego[/ze]

i robimy to co napiszalem wczesiniej a jak sie [colorFF"]udala to jedziemy do m2 i mozemy robic [/olor]misje odrazu!!!

LICZE NA + I 5!!!!!1!11!1111

 

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORUM BEZ ZKODY MOJEJ !

Ale jedziemy do m3 co akceptowac i gdzie ? tylko tego nie zrozumiałem

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam chciałem wam przedstawić bug na misje

konia od 2 do 10 poziomu bug polega na tym że

po zrobieniu 1 misji jedziemy do m2! Tam jedziemy

do portalu do m3 ! Potem przejeżdżamy przez portal

do m3 i tam akceptujemy misje z celami potem wracamy

do m1 robimy misje czyli jesteśmy do punktów i potem

jak wrócimy do stajennego nie akceptujemy czy misja

się udała czy nie! Jedziemy potem do m3 i tam akceptujemy

po czym jak misja się nie udała to wracamy do stajennego

i robimy to co napisałem wcześniej a jak się udała to jedziemy do m2 i możemy robić misje odrazu!!!

LICZĘ NA + I 5!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORUM BEZ ZGODY MOJEJ !

 

PS:Wątpię czy to działa.Nawet jak tak to nie będę misji robił 20x po 15 minut...Bo za długo będzie i nie zaliczy.

Po 2 masz odemnie -

A ja liczę na plusik za rozkodowanie tego.

Po 3 kup se słownik drogie nie są...

5 postów

10 postów

25 postów

50 postów

150 postów

350 postów

600 postów

800 postów

1000 postów

 

Życie jest poje*** tyle cierpienia...

Opublikowano

1.Jedziemy do stajennego (m1 albo m2) bierzemy misje

2.Jedziemy do m3 (imha)

3.Klikamy ksiązke która nam ukazuje ze mamy 1 lub 2 cele do najeżdzania

4.Po wykonaniu misji wracamy do m2 stajennego biorąc koniec misji.

5.Jedziemy do m3 klikamy ksiązke z wynikiem

6.po wykonaniu(jesli nie robimy jeszcze raz) jedziemy do stajennego w m2 i można brac nastepna misje.

 

Nie wiem czy działa ale + jest

Opublikowano

KURWA JAK NIE ROZUMEISZZ TO NIE DAJWA - SKURWIELU JEBNYA!!!! Ty SUKAo!!!11! KUrDE MACIE ALL - ODEPmnIE BO MNIE WÓRIWACIE!!

Daj mi + :D

Opublikowano

Panowie sprawdzone.

Niestety u mnie to nie działa ehh ... Zmarnowałem tylko cenne moje 25 minut życia. Proponuje zamknąć temat.

Opublikowano

Fajnie ale w tym pierwszym poście to niewiedziałem nic "Jedziesz do m3 puźniej klikasz misje i wjeżdżasz do m3 " nic niewiem

x

Opublikowano

KURWA JAK NIE ROZUMEISZZ TO NIE DAJWA - SKURWIELU JEBNYA!!!! Ty SUKAo!!!11! KUrDE MACIE ALL - ODEPmnIE BO MNIE WÓRIWACIE!!

 

Ty się uspokój lepiej, bo następnym razem bardziej odczujesz karę.

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

Zapewne to było tak napisane celowo z błędami. Jasne, że to nie działa chyba to logiczne^^. Ja jak tylko przeczytałem 1 post to już wiedziałęm, że to nie może działać. Poprostu autor - chciał zebrać i się 'popisać'

Opublikowano

Dokładnie jak up ...

 

typek tylko chciał zrobić spam a my jak te głupki jeździmy po tym metinie a typek się brecha !

Potrzebujesz pomocy w sprawie metin2 ?. Nie bój się napisz do mnie na PW z wielką chęcią pomogę ;]

 

 

mpcforum4everblue.jpg

Opublikowano

Koleś! Skończ najpierw podstawówke, potem naucz się troche kodować

Zresztą aż nie chce mi się z tobą gadać, to co tu odstawiłeś to żenada!

Wszyscy co sprawdzili piszą że nie działa ja nie sprawdze bo już dawno mam boja

Sory stary ale daje zasłużonego MINUSA ----

2mo740k.jpg

Opublikowano

Ee Panie Mgr, CCM2 chyba Ty masz swój zamknięty świat, zachowujesz co najmniej jak dziecko z przedszkole (nawet może i nie). Spójrz na swoje pisanie a potem w lustro i odpowiedz sobie kto się zamknął w świecie. Amen:D (-)

Opublikowano

To działa!!! Daje +!!!!!!!!!!

 

Tym krurym nie dziala maja - ii sa skuriwielami co nie umieja tego zrobic !!!!

Daj mi + :D

Opublikowano

Nie działa ;D

Do dupy z takim czymś !

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

Opublikowano

O tak na pewno ktoś to będzie kopiował na inne forum :>

Ja się wstydzę nawet na taki tekst przytrzymac myszke :>

Opublikowano

Na pewno ktoś Cię będzie kopiował :>

@EDIT

Sorki za double post ale coś pisało że zablokowali pisanie w krótkim odstępie czasu.

Naprawdę przepraszam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...